Hizmetler

Ürünler

Referanslar Teknik Servis Hakkımızda İletişim  
Hizmetlerimiz
 
Teknik Servis
Kartuş Toner Dolum
Veri Kurtarma
Bakım Anlaşması
Web Sitesi Tasarımı
Yedekleme
Antivirüs
Network
Bilgisayar Satış
Yedek Parça
ADSL İnternet Başvurusu

 Sarıca Bilgisayar Hizmetler

 

Yerinizde Bilgisayar Teknik Servisi

Müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir teknik servisi vermekteyiz. Notebook tamiri, bakım anlaşmaları, bilgisayar teknik servisi... hizmetlerimizden bazılarıdır. Adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz, ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.

Kartuş ve Toner Dolumu

Canon, Epson, Hp Toner Dolumu, IBM, Lexmark, Brother, Minolta, Mita, Oki, Panasonic, Samsung, Xerox vb. markaların kartuş ve toner dolumunu yapmaktayız.

Adsl İnternet Başvuru ve Kurulumu

Turk Telekom TTner Adsl,Vdsl  hat başvuru işlemleri ve yerinizde modem kurulumu , internet ayarlarının yapılması.

Laptop ve Dizüstü Bilgisayar Tamiri

Ayrı uzmanlık ve teknik donanım gerektiren laptop, notebook ve dizüstü bilgisayar tamiri, laptop monitor ve klavye değişimi profesyonel olarak yapılmakta. Her marka HP, Sony, Toshiba, Casper , vb laptoplarınız için bizi arayabilirsiniz.

Yedekleme & Veri Kurtarma

Firmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda (cleanroom) kullanılmasıdır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayarcılık sektöründe hizmet veren ve onlarca şirket ile kurumsal bilgisayar bakım anlaşması yapan firmamız, sizleri de en küçük bir arızada teknik servislere taşınmadan, personelinizin iş kaybından ve ek maddi külfetten kurtarsın.

Network (Ağ Kurulum) Hizmetleri

Ms Windows satış ve kurulumları, kablolu veya kablosuz network sistemleri kurulumu, firewall çözümleri, uzak mesafeler arası ağların güvenli çalışması için gerekli önlemlerin alınması vb. hizmetler, Server Kurulum ve Yapılandırma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Antivirüs & Çocuk Koruma Yazılımları

Bilgisayarınıza internet üzerinden, oyun cdlerinden , vb ortamlardan bulaşması muhtemel virus, trojan, malware' lerden korunmanız için profesyonel antivirüs yazılımları satış ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Ayrıca çocuğunuzun zararlı internet sitelerine girmesini engelleyici, girdiği siteleri size gizlice rapor veren ajan yazılımların satış ve kurulumu.

Bilgisayar Satış

İstediğiniz özellik ve markalarda toplama bilgisayar. Casper,Lenovo,Hp,Dell,Toshiba,Fujitsu,Siemens,Sony marka masa üstü ve notebook bilgisayarlar, bilgisayar sarf malzemeleri mouse, klavye, ses sistemleri, Joystick, Gamepad, Cd Çantası, webcam çeşitlerimiz ve bir çok sarf malzemesinin satışı.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Ürünler | Referanslar | Teknik Servis | İletişim